Airsoft

TM Decelerator Adapter

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Při airsoft hře na krátké vzdálenosti (např. v budovách) je velmi pravděpodobný bolestivý zásah kuličkou. Průměrné ochranné brýle vydrží i zásah standardní AEG ze vzdálenosti jednoho metru. Problémem se však může stát zbraň upravená-upgradovaná.  Co vydržely brýle při 90 m/s, to nemusí vydržet u 130m/s. Osobně mám praktickou zkušenost (Tímto zdravím Deltu Trutnov), kdy jsem dostal z  jednoho metru zásah kuličkou 0.25g ze zbraně s M120. Kulička mi přes kuklu rozsekla horní ret a silně vrazila do zubů.

Recenze ICS H&K MP5 SD6

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Firma ICS má sídlo v hlavním městě Taiwanu, Taipei. Působí již více než deset let a snaží se vyrábět kvalitní náhradní díly, příslušenství a hlavně také airsoftové zbraně. Osobně jsem měl možnost posoudit několik výrobků a zbraní a musím říci, že jsou opravdu kvalitní. Zaměřují se hlavně na sérii MP5, ale chystají i sérii M16. Jak jste si jiště všimli, je zde velká podobnost s Classic Army a také se v recenzi mnohokrát na CA zbraně odkazuji a porovnávám je. Rád bych vám zde představil jeden z osmi nabízených samopalů. Jedná se o H&K MP5 SD5 s výsuvnou pažbou.

Recenze Classic Army H&K MP5 A3

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Dalším článkem převzatým ze serveru airsoftshop.cz je recenze airsoftové zbraně H&K MP5 A3 od Classic Army.

Airsoftové granáty

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Při jedné z mých návštěv svého kamaráda v Miláně (rovněž airsoftového nadšence), mě v obchodě Arco e Frecce zaujaly airsoftové granáty. Nikdy jsem neviděl nic podobného. Na manévrech co znám se používá zábavná pyrotechnika, petardy zalité v sádře a někdy také vojenská imitační pyrotechnika. Což je podle mě dost nebezpečné a je to výstavní nedovolené ozbrojování.

Tokyo Marui Beretta 92F (electric)

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Historie italské společnosti Beretta z Brescie sahá až do 15.století. Firma vyráběla vždy především pušky a brokovnice a teprve od počátku století pouze pro vojenské účely i pistole. V roce 1987 Beretta představila původní konstrukce modelů 81 a 84. Od nich byly později odvozeny další varianty model 83, 85, a 87 Cheetah. Beretta 92 vznikla v roce 1976.

Recenze M24 PDI

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Airsoftovou verzi oblíbené armádní odstřelovací pušky vyrábí v současnosti dvě firmy. První nese značku PDI (Pursit design) a druhá Classic Army. I když na té první verzi se podílí i Classic Army, což je patrné i z loga umístěného například vespodu zásobníku. Mě se naskytla možnost zastřílet si a otestovat verzi první a lepší. PDI M24 Socom Sniper Rifle.

KWC Desert Eagle Gas BlowBack

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Desert Eagle je jedna z největších pistolí na světě. I tato plynová verze je dost masivní. Váží 995 g, na délku má 270 mm, na výšku 160 mm a délku hlavně 130 mm. Kinetická energie je 0.5 J, což odpovídá přibližně 68 m/s. Je vyrobena z plastu, ale všechny pohyblivé díly (pojistka, vyhazovač zásobníku ...) , zásobník a vnitřní díly jsou vyrobeny z kovu.

TOP M249 FN Minimi

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Světlo světa spatřila další novinka. Není to novinka ledajaká. Je to rovnou kulomet na kuličky, kterých není mnoho. Výrobcem je Japonská firma TOP, známá svými kulomety M60.

Přihlášení

Akce

Žádné události k zobrazení