Kultura

Vojáci studené války

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0

Vojáci studené válkyV nedávné době byl náš knižní trh a tím potažmo i naše knihovny obohacen o zajímavou publikaci. Jedná se o knihu autorů Jana Vogeltanze, Miroslava Husa a Jiřího Procházky nazvanou Vojáci studené války (Soldiers of the Cold War). Kniha formátu 17,5 x 24 cm má 578 stran a doporučená prodejní cena je 275,- Kč (údaje platné v době vydání článku). Vydalo ji vydavatelství Montanex ve své nové edici Konflikty a ideály. Co nám tedy tato publikace nabízí?

Tears Of The Sun

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Tears Of The Sun7. března přichází v USA do kin nový akčně-dobrodružný film režiséra Antoine Fuqua (např. Training Day) Tears Of The Sun. U nás bude uveden pod názvem "Slzy slunce". V hlavní roli zazáří Bruce Willis, jako Lt. A. K. Waters, loajální důstojník a veterán US Navy S.E.A.L.

Západní fronta

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Západní frontaode dne D až do zániku Třetí říše. To je celý název publikace, o které se dočtete v tomto článku. Autorem je Julian Thompson, přední vojenský historik a hostující profesor válecných věd na londýnské King's College. V českém překladu ji vydalo brněnské vydavatelství CP Books - divize vydavatelství Computer press. Kniha o formátu 31 x 28 cm má 64 plnobarevných stran. Co nám tedy tato publikace nabízí?

Údolí Stínů

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Údolí Stínů15. 8. 2002 má do kin přijít další válečný film, který zřejmě jako Black Hawk Down upoutá nemálo airsoftových nadšenců. Film se jmenuje We Were Soldiers a u nás je uváděn pod názvem ÚDOLÍ STÍNŮ. Doufejme, že Hollywood nevsadil jen na hvězdu Mela Gibsona, ale také na autentičnost a kvalitu.

Přihlášení

Akce

Žádné události k zobrazení