Recenze

Brousky DMT

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Brousky DMTBrousky od firmy DMT (Diamond Machining Technology) představují špičku ve svém oboru. Díky své konstrukci a velmi široké škále modelů si lze vybrat brousek pro obnovu takřka jakéhokoli ostří.

Lucido Lightwave 2000

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Lucido Lightwave 2000Je černá, celoplastová baterka se čtyřmi vysokosvítícími LED diodami, zapínáním otáčením hlavice a s očkem na konci k zavěšení šňůrky.

Modular Sleep System

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Modular Sleep SystemModulární spací systém, tak by se dalo přeložit oficiální označení nového spacáku používaného americkou armádou. Jak už sám název napovídá, nejde o jen tak obyčejný spacák, ale o celý systém zajišťující komfortní odpočinek za různých klimatických podmínek. V tomto článku se o něm dozvíte něco víc.

Fallkniven A1 - Švédský nůž pro přežití

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 1
Fallkniven A1 - Švédský nůž pro přežitíNůž typového označení A1 je produktem švédské firmy Fallkniven. Pro ty, kdo ještě neměli s touto značkou tu čest mohu říci, že je zástupcem toho nejlepšího co se v Evropě vyrábí. A pro milovníky US-ARMY mohu dodat, že tato firma dodává své výrobky i námořní pěchotě americké armády.

Ontario SP2 - nůž pro piloty

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
Ontario SP2 - nůž pro pilotyPro tentokráte jsem se rozhodl vás seznámit s produktem americké firmy ONTARIO knife COMPANY (nebo Queen Cutlery Company, chcete-li). „Ontario“ je pro znalce nožířství pojem. Tato firma byla založena v roce 1889 a velkou část její současné produkce tvoří armádní zakázky a série „SPEC PLUS“, do které patří i SP2.

Přihlášení

Akce

Žádné události k zobrazení